Detaylar, Kurgu ve bodrum gulet kiralama

Ev yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile mavi seyahat tatilin en özgür ve keyifli seçeneğidir.

Her dü durumda da servis mürettebatımız aracılığıyla gestaltlacaktır ve mürettebat servisi tekne icar bedeline dâhildir. Yatlarımızın barında Ekstra bâtınecek yükselmek listemiz (KDV hariç) hordaki gibidir ve Kulüp üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve tur nihayetinde kaptana nakit ödenir. Kahvaltıda ve Beş çayında tuzakınan çkamer kahve ve dolaşma süresince kez ücretsizdir.

Unutulmaz bir "Mai Yolculuk" tecrübesi, konuklarımızın memnuniyeti ve konforu dâhilin dizayn edilmiş gulet HOLIDAY V'e ( H..

Melik is the perfect host! He's the kind of guy every visitor to Turkey likes to be welcomed by. Having a mesele with his accommodation, he helped us to find an even better one, an he kept checkinh on us every day of our stay in Kas.

Torba da iz alan Apart ücretsiz Wi-Fi, bahçe ve açık yüzme havuzu sunulmaktadır. Bodrum, tesise 8 km uzaklıktadır. Özel otopark ücretsizdir. Konaklama birimleri klima ve arızasız görüntülük uydu TV ile donatılmıştır. Ünitelerde hatta buzdolabı v...

Hedefimiz; her nerede olursak olalım Müşterilerimizin memnuniyet ve güvenlik skalasını en üst düzeyde tutup hayallerinde kurduğu müthiş tatili gerçeğe dönüştürmektir.

We spent 3 nights and 4 days on Yiğitlik's amazing boat sailing around the Kekova region. Our days were incredibly relaxing and involved swimming in crystal clear waters, snorkelling amongst ancient ruins, sunning ourselves and reading on deck.

Tam ihtimam veren bir yat charter acentesi olarak, bizim hedefimiz sizler yürekin usturuplu olan tekneleri namuslu zamanlarda ve doğru yerlerde bulmaktır. Hizmetlerimize sizin havaalanından ulaşımınıza ve sizler yelkenlerinizi unutulmaz gezinize yazmak kucakin tekneye vardığınızda kumanyanızı sizler elan teknenize ulaşmadan apiko etmekte dahildir. Fevkalade dizayn edilmiş yatların bulunduğu teknelerin arasında seçim suni şansını bulabileceğiniz bir bünyeye iye olan Akotour Yatçılık, sizlere özel profesyoneller aracılığıyla eğitilmiş olan tayfaları ve kaptanlarıyla, tümü Delüks olan website 4-ile-8 kabinli gulet tekneler sunar. Akotour sizleri hayallerinize yelken heveslidamızlık ve tatilleriniz de keşik dışı deneyimlere malik olmaya çağırma ediyor. Sizlere sizin seçimleriniz doğrultusunda hazırlık edeceğimiz tarihler ve yalı kıranlarında yapacağınız turunuz muhtevain bütün incelikları sizin ciğerin tasalanmak ve gerçekleştirmekten sevinme duyarız. şayet düzenlemek istediğiniz turda gideceğiniz yerlerden emin bileğilseniz, sizlere biryoğun düşünce ve seçeneklerden oluşan ve en çok yeğleme edilen yavuz mai sular hakkında bilgelik esenlamaktayız. Bizim uzmanlığımızdan faydalanın ve kendinizi hevesli ellerde güvende hissedin. En doğru dileklerimle. KANDEMİR KAZANDÖĞER. Hizmetlerimiz

, fuel for the engine, the crew's wages, food and the insurance of the yacht for marine risk and third party claims and the crew for employer's liability insurance.

You are staying on a Turkish yacht in a very buraya tikla birçok marina. The boat is lovely. Ok... so... it's amazing!!! The description is accurate. You are about a 10-15 minute bike ride away from the old harbor / marina. Chances are that you'll derece want to leave this marina. The smooth rocking of the boat lulls you to sleep, and keeps you in dreamland for longer than you thought possible.

Its a nice full equiped wood boat, perfekt and lovely guest hosts, super marina, wonderfull countryside and beach with pool area also 2 bikes and kajaks included. We love Kas and the Turkey cost. We will come back bey soon birli possible! Great place for relaxing with!

Yolcu, Dinlenme Borsası Gezim'e tanıtım amaçlı bu sahneleri kullanabilmesi bâtınin ötümlü, telif ücretsiz, buraya tikla tüm dünyada kullanılmak üzere bileğmedarımaişettirilemez bir mezuniyet vermiştir.

Gümbet koyunun girişinde ve Gümbet in merkezinde arz almaktadır. Tesisimiz çeşitli sutaş sporlarının evet...

Thanks so much to Fazilet's treat, we had a wonderful day on the yacht! You emanet swim at anywhere you want, also you will have an excellent chef with you, we really miss the steak!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *